Klub Proměna – nechte se hýčkat a užijte si skvělé profesionální masáže v centru Prahy

Bolí vás záda? Trápí vás stres? Potřebujete dobít baterky?

Rozhodně doporučuji navštívit masážní klub Proměna, kde se o vás postárá tým profesionálních  terapeutů, který poskytuje masáže přesně na míru vaším potřebám. Dále v Klubu Proměna nabízí ultrazvukovou kavitaci, přístrojovou lymfodrenáž a profesionální výživové poradenství či infra saunu vak pro ještě epší formování těla.

Svěřte se do rukou opravdových profesionálů, které najdete kousek od Karlova nám. v ulici Řeznická 6.

Průběh, účinky a druhy masáží

Během masáže by mělo dojít k celkovému uvolnění, odstranění jak svalového tak psychického stresu. Pokud při masáži usnete, není to vůbec na škodu, naopak je to znamení úplného uvolnění, což by mělo být jedním z cílů masáže. Masáž byste měli pociťovat jako příjemnou, popřípadě mírně bolestivou, ale uvolňující proceduru. Při masáži se odplaví nahroměděné nebo nadbyetčně uložené tekutiny (krev a míza) a dochází tedy k uvolnění zatuhlin ve svalech. Po masáži se mohou dostavit pocity jako je malátnost nebo únava, které obvykle rychle odezní.
Většina masáží je prováděna za pomoci oleje aplikovaného na kůži, některé techniky jsou ovšem prováděny na sucho nebo přes oděv. Obě techniky masáže mají své specifické účinky a jeji výběr záleží na konkrétním problému, který je třeba odstranit. U různých kultur nacházíme různé způsoby masáží. Mezi nejznámější u nás asi patří masáže východních kultur, např. thajská masáž nebo japonská tlaková masáž Shiatsu. Každý způsob je tělu nějakým způsobem prospěšný.

Relaxační masáž slouží k uvolnění ztuhlého těla, které je zatěžováno běžným stylem života. Je vhodným nástrojem k tělesnému uvolnění. Lze si během ní odpočinout i psychicky, zapomenout na stres a shon a mít jen pocit příjemného uvolnění, který by se měl s postupující masáží prohlubovat a rozvíjet.

Regenerační masáž: jde o masáž, při které dochází ke zvýšenému prokrvení kůže a svalů, ze kterých jsou odplaveny usazeniny = nahromaděné škodlivé látky, způsobující zatuhlost. Masáž působí velmi kladně i na psychiku, uvolníte se a zbavíte se nahromaděného stresu. Mnohdy má také léčebné účinky, záleží na výběru procedury a počtu ošetření.

Sportovní masáž je vhodná tam, kde se očekává zvýšená tělesná námaha a následně po sportovním, či obdobně namáhavém výkonu, např. tanci. Před výkonem je masáž uzpůsobena jako stimulační, má tělo zahřát a připravit pohybový aparát na zvýšenou zátěž. Provádí se den před výkonem, ale intenzivní specielně zaměřená masáž na nejvíce zatěžované partie těla se provádí těsně před výkonem samotným (stimulační masáž). Následná sportovní masáž prováděná po zvýšené tělesné námaze např. tréninku, tenisovém zápase, nebo přátelském hokejovém utkání je zklidňující, zaměřená na odplavení látek (zplodin) vyprodukovaných svaly. Slouží k rychlejší regeneraci a rekonvalescenci svalů.

A jaké masáže nabízejí v Klubu Proměna?

Novinkou jsou:

  • Marocká masáž

  • Sibiřská masáž

  • a také v česku unikátní Kleopatřina masáž

Sledujte Facebook Klubu Proměna a získejte slevy 80%

Naprosto unikátní službou, kterou v Klubu Proměna nabízí je tzv. „Šťastná hodina“.
Přidejte si Klub Proměna na Facebooku a získejte slevy až 80% na vybrané masáže.

Shlédněte video z masážního Klubu Proměna

Kontakt a rezervace:

Telefon:        +420 603366577,  +420774234775
Email:            promena@volny.cz