Diet Fitness – efektivní forma kruhového tréninku pro ženy každého věku – Praha 9, Prosek


Zhubněte zdravě, rychle a trvale v Diet Fitness na Proseku

Kruhový trénink patří mezi nejefektivnější formy procvičování celého těla. Diet Fitness na Proseku je určen ženám každého věku a fyzické kondice, které si chtějí zacvičit, zhubnout a dosáhnout svých cviků.

Základem tréninkové koncepce Diet Fitness je přibližně hodinový trénink v kruhu, vyvinutý speciálně pro dlouhodobé odstraňování tukových zásob a trvalé udržení hmotnosti. Diet Fitness je tréninkový program, který při minimálním časovém úsilí procvičí všechny hlavní svalové skupiny, zvýší vaši kondici a zlepší pohybovou koordinaci. To vše pod kontrolou vyškoleného trenéra(ky) a speciálních sport testerů.

 Cvičte denně kromě soboty v Diet Fitness na Proseku

Prosek Diet Fitness

Na jednotlivých strojích se střídáte vždy po jedné minutě a poté na mezistanovištích pokračujete mírnějším cvičením (např. aerobik nebo balanční cviky), jež mají za úkol regeneraci organismu mezi jednotlivými fázemi. Tento čas lze využít i na jiný trénink a za hodinu projít všemi šesti fázemi, které jsou při tréninku důležité: zahřátí, posilovací cviky, koordinační cviky, vydýchání, strečink a vyhodnocení pomocí sport testeru a grafu.

Pobočka Diet Fitness Praha 9, Prosek

Diet Fitness na Proseku najdete v Jablonecké ulici 4, kousek od metra Prosek v krásném prostředí městské zeleně. Parkovat lze pohodlně a bez problému zdarma v okolí nebo na placeném parkovišti před Billou.

Zhubněte zdravě, rychle, trvale